Odia Prema Kahani | ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ହିଟ୍ କରି ଗେହିଲି | Banda Bia Khela Odia

Spread the love

Odia Prema Kahani

Odia prema kahani, banda bia khela odia, bedhagapa, odia giha gehi kahani, odia dudha gapa, odia sex stories. Odia prema kahani pdf download, odia romantic story pdf, romantic odia story, romantic story in odia language.

ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ରଖି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ ” ପିଣ୍ଟୁ ତମେ ଏବେ ମୋତେ ଖୁସି କରିପାରିବ। ଏ କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଠିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୋ body ଧୀରେ ଧୀରେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଭାଉଜ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରୁ ଶାଢ଼ୀ ଖସେଇ ଦେଇ ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ଯେତେ ମନା କରୁଥାଏ ସେ ଶୁଣିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲେ। ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଜାଣିଲେ କଣ ହେବ?

ଭାଉଜ: ତମେ ତାଙ୍କ କଥା ଛାଡ଼ିଦିଅ ମୁଁ କିଛି ବି କହିବିନି। ଏମିତି କରି ଭାଉଜ ମୋତେ କିସ୍ କରୁ ଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ସେ ମୋ t shirt ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ଛାତିରେ ବି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ଖାଲି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥାଏ ଆଉ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଥର ଭଳି ରହିଥାଏ। ଭାଉଜଙ୍କ ଗୋରା ଦେହ ଓ ନରମ ଦୁଧ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ତାଙ୍କ ନରମ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି।

ଉଜଙ୍କ body ପୁରା ଗରମ ଥିଲା ଯେମିତି ନିଆଁ ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ, ଭାଉଜ ଖାଲି ଚିଲାଉ ଥାଆନ୍ତି ” ଓ ଆହ୍ ପିଣ୍ଟୁ ଆଜି ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଁ ପୁରା ଖାଇବି। ଭାଉଜଙ୍କ ପୁରା ଶରୀରକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି।ଭାଉଜ ପୁରା ପାଗଳ ଙ୍କ ଭଳି ଚିଲଉ ଥାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଏ ଓ ଆହ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ଯାଉଥିଲି। ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ” ପିଣ୍ଟୁ ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବଡ଼ ଅଛି ହେଲେ ତମ ଭାଇଙ୍କର ଟିକେ ଛୋଟ ଅଛି। ଆଜି ଲାଗୁଛି ମୋ ବିଆ ଫାଟିଯିବ।” ତାଙ୍କର ବିଆ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି ଆଉ ବିଅକୁ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଭାଉଜଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବସେଇ ଦେଲି ଆଉ ସେ ଜୋର୍ ରେ ତଳ ଉପର ହୋଇ ମୋତେ ଗେହୁ ଥାଆନ୍ତି।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ୩୮ ସାଇଜ ର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ ଓ ତାଙ୍କର କଳା ମୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ରଗଡ଼ି ଦେଉଥାଏ। ଭାଉଜ ଖାଲି ଚିଲେଇ ଚିଲେଇ ଓ ଆହ୍ ” ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫାଟିଗଲା ପିଣ୍ଟୁ, ଓ ମା ମୁଁ ମରିଗଲି ଆହ୍ ହେଉଥାନ୍ତି। ପୁଣି ସେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଜଂଘକୁ ଟେକି ବନ୍ଦକୁ ପୁରା ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି, ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଜବରଦସ୍ତ ଝଟକା ଲାଗିଲା ବୋଧେ ସେ ଚିଲେଇ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି, ” ପିଣ୍ଟୁ ତମେ ଆଉ ଗାଁକୁ ଯାଅନି ଆମେ daily ଏମିତି ଗିହାଗେହି ହେବା।

” ଓ ଉଃ ଆଉଟିକେ ଜୋରେ କର, ପାଖାପାଖି ଅଧଘଣ୍ଟା ଗେହିଲି ଓ ସେ ଏଭଳି ଚିଲାଉଥାନ୍ତି ମୋର ଲିକ୍ ହେଇଗଲା। ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ନିଆଁ ଭଳି ଗରମ ଥିବା body କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲି ଓ ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟୁ ଥାଏ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଭାଉଜ ଶାନ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଗଧେଇଲୁ। ଦିନଠାରୁ ଭାଉଜ ଏକା ଥିବାବେଳେ ମୋତେ ଗେହିବା କୁ ଡାକନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ମନା କରିପାରିନି।

Read Also

Odia prema kahani in odia language, odia prema patra, odia deha o mana book, prema kahani in odia, odia prema gapa, odia prema gapa pdf, odia gapa text, odia moral storries, love story in odia. New odia prema kahani, new odia prema gapa, odia prema kahani latest bahuja ku gehili, bhauja gapa, odia bhauja gapa, odia bhauja kahani.

Leave a Comment