Odia Sex Story | Odia Sex Kahani Book Download

Spread the love

For reading daily basis Odia Sex Story, New Odia Sex Stories, Odia Sex Story Pdf, Odia Sex Gapa Pdf, Odia Sex Kahani Book Pdf Download Please Bookmark This Site.

ଅଫିସରେ ନୁଆ ନୁଆ ଜଏନ୍ କରିଥାଏ୤ ଆମ ଅଫିସର ବସ୍ ଜଣେ ବୟସ୍କା ମହିଳା୤ ବୟସ ପାଖାପାଖି ପଚାଶ ବର୍ଷ୤ ଉଚ୍ଚତା ଅନ୍ୟୁନ ସାଢେ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ ଆଉ ଗୋରୀ୤ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବହାର ଭାରି ଖରାପ ବୋଲି ସମସ୍ତେ କହନ୍ତି୤ ଅବଶ୍ୟ ମୋ ସହ ସେମିତି କିଛି ହୋଇନଥିଲା୤ ସେ କିନ୍ତୁ ଭାରି ଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ୍୤ ନାଁ, ସଫିନା ବେଗମ୍୤ ମୁଁ ଅଫିସ ଜଏନ୍ କରିବାର ପ୍ରାୟ ସପ୍ତାହ ପରେ ଦିନେ ସେ ମୋତେ ନିଜ ଚାମ୍ବର କୁ ଡାକି କହିଲେ ଆପଣ ଏଠି କାମ୍ପସରେ କ୍ବାର୍ଟରରେ ରହୁନାହାନ୍ତି କାହିଁକି? ମୁଁ କହିଲି, ମେଡ଼ମ୍ କୌଣସି କ୍ବାର୍ଟର ସଫା ନାହିଁ୤ ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛି, କ୍ବାର୍ଟର ଖାଲି ହେଲେ ମୋତେ ରହିବାକୁ ଦିଆଯାଉ ବୋଲି୤ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ରହୁଥିଲି, ଆମ ଅଫିସଠାରୁ ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ କିଲୋମିଟର ଦୁର ବଜାର ପାଖାପାଖି ଜାଗାରେ୤ ସେ ମୋତେ କିଛି ଜିନିଷ ଆଣିଦେବେ କି ବୋଲି କହିଲେ, ମୁଁ ହଁ କହିଲି୤ ମୋ ସହକର୍ମୀ କହିଲେ, ସେ ବୁଢ଼ୀ ଏମିତି ହିଁ ହଇରାଣ କରେ୤ ଆଜି ଏଇଟା ଆଣି ଦିଅ କାଲି ସେଇଟା ଆଣିଦିଅ ଏମିତି କହିବ, ତାପରେ ତା ଘରର ଚାକର କରିଦେବ୤

Odia Sex Story, New Odia Sex Stories, Odia Sex Story Pdf, Odia Sex Gapa Pdf, Odia Sex Kahani Pdf Download

ମୋତେ କିଛି ଖରାପ ଲାଗୁନଥିଲା୤ ଏମିତି ପ୍ରାୟ ମାସେ ବିତିଗଲା ପରେ ଅଫିସରେ ଆଉ କାହା ସହ ଏତେ ପାଖରେ ନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଆମ ଅଫିସର ହେଡଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଗଲା୤ ସେ ଯେତେ ଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ୍ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ପ୍ରକୃତରେ ସେମିତି ନୁହନ୍ତି ବୋଲି ମୋର ମନେ ହେଉଥିଲା୤ ବେଳେ ବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି ଆଉ ବିରିୟାନୀ ତିଆରି କରି ଖୁଆନ୍ତି୤ କେବେ କଣ ଭଲ ରୋଷେଇ କରିଥିଲେ ଡାକନ୍ତି୤ ଅଫିସରେ କାହାର କିଛିକାମ ଥିଲେ ସବୁ ମୋତେ କହନ୍ତି, ବୁଡ଼ିକୁ କହିଦେବାପାଇଁ୤

ଏମିତି ଥରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମେଡମ୍ ମୋତେ ଡାକିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ ସେ ବୈଠକରେ ବସିଥିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ରହିବା ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି୤ ଶୁଣିଛି ତାଙ୍କ୍ ପିଲାମାନେ କାଳେ ବାହାରେ ରହନ୍ତି୤ ଆଉ ସ୍ବାମୀକାଳେ ତଲାଖ୍ ଦେଇଛନ୍ତି୤ ମୋର ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କୌନସି ହସ୍ତକ୍ଷେପ୍ତ କରିବାର ନଥିଲା୤ ମୋତେ ଦେଖିବା ପରେ କହିଲେ, ମୋ ଦେହଟା ଆଦୌ ଭଲ ଲାଗୁନି, ମୋତେ ଟିକେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାହକୁ ନେଇଯିବ କି? ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାଇକରେ ବସେଇ ବଜାରରେ ଥିବା କ୍ଲିନିକକୁ ନେଇଗଲି, ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ଦିଆଗଲା ପରେ ଜ୍ବର କମ ହେଲା ଆଉ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ସରିବା ପରେ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିବା ବେଳେ ବଜାରରୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଜିନିଷ ନେଇ ଆସିଥିଲି୤ ସେ ମନା କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ଖାଇବେ ନାହିଁ୤ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରିଲି ଆଉ ସେଇଠି ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ବେଳେ କାଳେ ସେ କିଛି ଖାଈବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥାଳିରେ ଖାଇବା ଜିନିଷ ସଜେଇ ଥୋଇଦେଲି୤ ସେ ଏହି ସମୟରେ ପୋଷାକ ବଦଳାଇ ଆସି ବୈଠକରେ ବସିଥିଲେ୤

Read Also: Odia Bedha Gapa

ସେ ବୈଠକରେ ବସିଥିଲେ ଆଊ କହିଲେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଛି, ଏବେ ତୁମେ ଜାଅ୤ ମୁଁ କହିଲି, ମେଡମ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଦରକାର ମୋତେ କୁହନ୍ତୁ୤ ସେ କହିଲେ ନା ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କଲ, ଏବେ ତୁମେ ଯାଅ୤ ମୁଁ ହଉ କହି ବାହାରି ଆସୁଥିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ସେ ବୈଠକରେ ଆସି କବାଟ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଖସିଗଲା ଆଉ ସେ ପଡ଼ିଗଲେ୤ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଇ ଶେଯରେ ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼କୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ଅମୃତାଞ୍ଜନ ଲଗେଇ ଦେଲି, ସେତେବେଳେ ଦେଖ୍ଇଲି ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟା କେତେ ଗୋରା୤ ସେ ସବୁବେଳେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଅଫିସ ଆସନ୍ତି, ଆଜି ସେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ତାହା ବି ଦୁଇ ପାଖରେ ଖୋଲାଥିଲା, ଆଉ ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପେଟ ପାଖରେ ବନ୍ଧିଦେଇ ରଖିଥିଲେ୤

ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଚିପିଦେଉଥିବା ବେଳେ ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ ବୋଲି କହୁଥିଲେ, ଆଉ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ପକାଉଥିଲେ, କଣ ହେଲା ବୋଲି ପଚାରିବା ପରେ କହିଲେ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା କେହି ମୋ ଦେହରେ ହାତ ଦେଇନାହାନ୍ତି, ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଛି୤ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁନିବା ପରେ ମୋତେ ବି କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଲା୤ କହିଲି, ମେଡମ୍ ଯଦି ଖରାଅ ଲାଗୁଛି ତାହେଲେ ଥାଉ ମୁଁ ଯାଉଛି୤ ସେ ମୋ ହାତଧରି କହିଲେ, ନା, ଭଲ ଲାଗୁଛି୤ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଚିପିଦେଉ ଦେଉ ହାତ ଉପରକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସିବା ବେଳେ ସେ ନିଜ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ଦେଖୁଥ୍ଲିଇ ସେ କଳା ରଙ୍ଗର ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ୤

Read Also: Odia Jauna Gapa

ସେ ମୋତେ ବାଧା ଦେଉନଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ସାହାସ କରି ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟି ଉପରେ ଥୋଇଦେଲି୤ ସେ ନିଜେ ମୋ ହାତକୁ ନିଜ ପେଣ୍ଟିଉପରେ ଚିପିଧରିଲେ୤ ଆଉ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚିପିବାକୁ ମଉକ୍ସା ଦେଲେ୤ ତାଙ୍କ ନାଇଟିକୁ ସେ ଖୋଲିଦେଲାପରେ ଦେଖିଲି ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଆହାନ୍ତି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା କ୍ଷୀର ପରି ଧଳା୤ ମୁଁ ସିଧା ଉପରକୁ ଉଠିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟି ଉପରେ ଚୁମାଟିଏ ଦେଲି୤ ସେ ଆଃହ୍ହ୍ହ୍ହ୍ ବୋଲି କହିଲେ୤ ତାପରେ ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ବିଆକୁ ଦେଖିଲି୤ ସେ ବିଆକୁ ପୁରା ସଫା କରି ରଖିଛନ୍ତି୤ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ଓଃ ଅବିନାଶ୍ ବୋଲି କହିଲେ ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଚ୍ପିଧରିଲେ୤ ମୁଁ ବି ତାଣ୍କ ବିଆକୁ ଜୋର୍ଜୋର୍ ଚାଟୁଥିଲି ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହୁଥିଲି୤ କିଛି ସମୟ ସେମିତି କରିବାପରେ ମୁଁ ଉପରକୁ ଉଠିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁହକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚାପିଲି, ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ ବୋଲି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲେ୤ ଅନେକ ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ପରେ ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ସବୁ ଖୋଲିଦେବା ପାଇଁ କହିଲେ୤

ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲି ଆଉ ତାଣ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରୁଥିଲି୤ ସେ ବି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମୋ ପାଖରେ ଥିଲେ ଆଉ ନିଜ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଦେଇଥିଲେ୤ ମୋ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଠି ତାଣ୍କ ବିଆକୁ ଗେଘୁଥିଲା୤ ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲେ୤ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା ଆଊ ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଲି୤ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଖସଡ଼ା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଆଊ ବାଣ୍ଡ ସର୍ କରି ପଶିଗଲାପରେ ଗେହିଲି୤ କିଛି ସମୟ ଗେହିବା ପରେ ସେ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ସ୍ବାସ ନେଲେ ଆଉ ମୋତେ ଅବିନାଶ୍ ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କହି ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ୤

ତାପରେ ସେ ମୋ ଆଗରେ ନଇଁକରି ଘୋଡ଼ି ହେଲେ ଆଊ ମୁଁ ପଛରୁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଲି୤ ସେ ବହୁତ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ସେ ଯାହା କହିଲେ ଶୁଣିବା ପରେ ମୋ ହୋଶ୍ ଉଡ଼ିଗଲା୤ ସେ କହିଲେ, ପ୍ଲିଜ୍ ମୋ ପଛରେ କର୤ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପାଇଁ ସେ କହୁଥିଲେ୤ ମୁଁ କେବେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିନଥିଲି୤ ତେଣୁ ଭାଉଥିଲି କେମିତି କରିବି, କିନ୍ତୁ ସେ ବାରମ୍ବାର କହୁଥିଲେ ପ୍ଲିଜ୍ ମୋ ବାକ୍ ଡୋର୍ ଏଣ୍ଟ୍ରି କର୤ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ, ଏଭଳି ଇନଭିଟେସନ୍ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିଳେନି୤ ତେଣୁ ତାଣ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି୤ ସେ ନିଜେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ସହଜରେ ଭିତର ବାହାର ହେଲା, ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ରସାଳ ବିଆରେ ଓଦା ହୋଇ ଥାଏ୤

ତାପରେ ଧିର କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରୁ ବାହାର୍ କରିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି୤ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପଶିଲା ଆଉ ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲେ ଅବିନାଶ… ଅବିନାଶ….୤ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରା ପଶିଯାଇଥିଲା୤ ସେ ମୋତେ କହୁଥିଲେ ଜୋର୍ କର୍ହି ଗେହିବା ପାଇଁ ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଗେହୁଥିଲି୤ ଗାଣ୍ଡିରେ ବହୁତ ଦମ୍ ଥିଲା୤ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥିଲା୤ ତାପରେ ସେ ଜୋରରେ କୁନ୍ଥେଇ ହେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଝର୍ ଝର୍ ହୋଇ ମୁତ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ସେ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲେ, ତାଙ୍କର ଅର୍ଗାଜ୍ମ୍ ହୋଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ବି ଆଉ ଦୁଇ ତିନିଧକ୍କା ମାରିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି୤ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ବି ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଭିତରେ ଥାଉ୤ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ବାଣ୍ଡ ପତଳା ହେବାପରେ ବାହାରି ଆସିଲା୤

ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ଆଉଥରେ ଭଲ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବା ପରେ ଶୋଇଲେ୤

Read Also: Banda Bia Khela

ପରଦିନ ଅଫିସରେ ସେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ୤ ଅଫିସକୁ ଫୋନ୍ କରି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଲେ୤ ତାଙ୍କ ବସାକୁ ଗଲାବେଳେ ସେ ଶୋଇଥିଲେ୤ ସେଇଠି ଆଉଥରେ ସେ ଭଲକରି ଗାଣ୍ଡି ମରେଇଲେ୤ ଏହାପରେ ସେ ରେଗୁଲାର୍ ମୋତେ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ କହୁଥିଲେ୤ ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ବର୍ଷ ସେ ରହିବା ଭିତରେ ମୁଁ ଫୁଲ୍ ମସ୍ତି କରିଛି୤ ପରେ ସେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇ ଚାଲିଗଲେ୤ କିନ୍ତୁ ଯେତେଦିନ ରହିଲେ ସେତେଦିନ ମୋତେ ଫୁଲ୍ ସେକ୍ସ୍ ଦେଇଛନ୍ତି୤

Leave a Comment